Vývoj nás v Inter-Informatics hodně baví. A snažíme se to promítnout i do našich služeb. Jako váš partner, vám přinášíme to nejlepší řešení pro aktuální obchodní a technické potřeby.

Hlavní oblasti zájmu jsou letectví, kolejová vozidla, strojírenství. A naše přidaná hodnota v těchto v těchto oblastech stojí na třech principech – Kompetence, Inovace, Spolehlivost.

Kompetence

Díky specifické kompetenci v našich třech divizích můžeme zákazníkům nabídnout dodávku kompletních inženýrských služeb, včetně analýzy, technické dokumentace a zajištění výroby. To vše na klíč.

Inovace

Sdílení a zlepšování zkušeností mezi jednotlivými konstrukčními týmy IIG vytváří synergii, která přináší zákazníkům úspory a vede k unikátním technickým řešením.

Spolehlivost

Úspěšné projekty a dlouhodobé vztahy s vedoucími společnostmi na trhu jsou důkazem naší spolehlivosti a flexibility.

Aktuality

(3.11.2017)

Získali jsme objednávku na úpravu avioniky v rámci zákaznické úpravy vrtulníku Bell B429. Konkrétně jde o instalaci nové radiostanice včetně elektrické konstrukce a (více ...)

(20.09.2017)

Inter-Informatics se v těchto dnech účastní veletrhu Aviation Expo 2017 (19.-22.9.), který se koná v Pekingu. Inter-Informatics je jednou z vystavujících firem na (více ...)